תהילה מיוזיק -בניית חדרי מוזיקה, חדרי חזרות להרכבים , כיתות מוזיקה, בניית אולפני הקלטות ,בניית חדרי קריוקי ,חדרי שמע איכותיים ,ייעוץ וטיפול אקוסטי, ליווי פרוייקטים

סאונד טוב הכל טוב...

אקוסטיקה ועיצוב סאונד

תהילה מיוזיק  חברה המתמחה בתחום המוזיקה אקוסטיקה ועיצוב סאונד

בניית חדרי מוזיקה, חדרי חזרות להרכבים , כיתות מוזיקה, בניית אולפני הקלטות ,בניית חדרי קריוקי ,חדרי שמע איכותיים ,ייעוץ וטיפול אקוסטי, ליווי פרוייקטים

חדרי מוזיקה

בניית חדרי מוזיקה חדרי חזרות להרכבים כיתות מוזיקה ועוד.. מתאים לבתי ספר, מתנסי"ם , מוסדות חינוך אירגונים ופרטיים . כולל אספקת ציוד מוזיקה כלי נגינה וציוד הגברה.
שירות הדרכה התקנה ואחזקה .

חדרי קריוקי וסאונד

בניית חדרי קריוקי , חדרי שמע איכותיים, עיצוב סאונד , אקוסטיקה , ציוד הגברה , הדרכה ושירותי תמיכה .

בניית אולפנים

בניית אולפני הקלטות אקוסטיקה ברמה גבוהה כולל ציוד הקלטה , סאונד וכלי נגינה שירות הדרכה ותמיכה

ייעוץ אקוסטי

"סוף מעשה במחשבה תחילה" פרוייקט מוצלח מתחיל בעצה הנכונה .... ייעוץ מלא הכנת תוכניות עבודה וליווי פרוייקטים

צור קשר

ולמידע נוסף השאירו פרטים או התקשרו – 0507506465

איך לטפל  אקוסטית באולפן ? 

אקוסטיקה ,פסיכו אקוסטיקה זה תורה שלמה ומעניינת טיפול אקוסטי נכון מתחיל עוד לפני שהחדר קיים חשיבה אקוסטית מתחילה בתכנון הראשוני אבל כשאנחנו באים לבנות אולפן ביתי זה לא המצב אנחנו צריכים להסתדר עם מה שיש .

בצורה פשוטה וכללית ללא התחשבות במקרים שדרוש בידוד ומבלי להיכנס להסברים עמוקים, צריך לקחת בחשבון את גודל החדר כולל תקרה ,ריצפה ,ושטח הקירות , ולייבש 45 אחוז כשהמאמץ ברובו מאמצע של הקירות ומטה ,טיפול שטיח מקיר לקיר לריצפה , ייבוש חלקי  בתקרה .בחלק העליון של הקירות להניח מפזרים ולא לייבש הרבה בחלק העליון וכמובן לוכדי בסים לפינות רצוי לכול פינה 2 לוכדים.

חשוב מאוד לא לייבש את החדר מידי כדי לקבל סאונד טוב ,בטח שאסור להרוג את התדרים הגבוהים שגם ככה מהירים וקצרים ולכן על ידי מפזרים במקום לייבש אותם ננהל אותם עד שבאופן טבעי יעלמו . התדרים האמצעיים והנמוכים הם הבעייתיים יותר ולכן המאמץ הוא לרוב לספג ולייבש תדרים אלו .

חשוב לדעת שחדרים המיועדים לשירה אפשר לייבש יותר אך זה עניין של טעם .רציו לא למקם מיקרופון קרוב לקיר אלה באמצע החדר.

בהצלחה רבה 

eran ohayon 

גלילה למעלה
WhatsApp chat